Piękno znajduje się wewnątrz. Reszta to tylko opakowanie.

A w Forise, Moja Droga, znajdziesz to najcudowniejsze.

Czym zajmuje się Forise?

Jeśli tu jesteś to prawdopodobnie wiesz, że Forise to sklep z CUDOWNYMI ubraniami dla wszystkich fajnych babek 🙂

Ubrania znajdujące się w sklepie w pierwszej kolejności są poszukiwane i wybierane przez naszego Znawcę Stylu (czyli mnie), a później przechodzą porządną selekcję naszego Działu Jakości (składającego się z jednej osoby – tu również ja). Nie ma więc szans, aby coś brzydkiego czy słabego jakościowo pojawiło się na tej stronie.

Ubrania wybieram tylko takie, które sama z wielką chęcią bym założyła (ku mojemu cierpieniu – nie mogę przecież kupić sobie wszystkiego co mam w sklepie 🙁 ) i mam nadzieję, że Wam też się spodobają!

Odzież, która znajduje się na stronie jest produkowana w różnych krajach, głównie : Polska, Ukraina, Włochy, Turcja, Francja i Chiny.

Dzień dobry, witam, moje uszanownko!

Tak to ja!

To ja jestem sprawcą tego całego przedsięwzięcia, które górnolotnie i z wielką dumą nazywam MOJĄ FIRMĄ. Pomysł kłębił się w głowie od dłuższego czasu, ale wiecie jak to jest – zawsze coś. A to nieodpowiedni czas, a to za mało pieniędzy, a to niewiele umiem, a to wychowaniem kotów trzeba się zająć, a to mieszkanie wywrócić do góry nogami, a to dotrzeć na skraj internetu  – mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. W końcu powiedziałam (tak, zdarza mi się gadać do siebie): “Wystarczy młoda (hehehe, wiek to tylko liczba czy coś tam), robimy to, nigdy nie będzie idealnie”. No i właśnie tak, mniej więcej (pomijając kilka niepowodzeń tuż przed startem i z milion nieprzespanych nocy), powstało Forise. Wypadałoby wspomnieć, że kocham modę i nie wierzę w stwierdzenie “Mam/masz za dużo ubrań” – co najwyżej szafa jest za mała.

0

Liczba pracowników

Tyle par rąk obecnie pracuje nad Forise (+ kilku dobrych ludzików, którzy wsparli mnie swoją wiedzą i umiejętnościami)

Główne wartości Forise

Always bring your own sunshine.

ENTUZJAZM

You are strong enough to face it all.

SIŁA

Be brave enough to start a conversation that matters.

KOMUNIKACJA